Transfer Haberleri

2. Transfer Dönemi 5 Ocakta Başlıyor

Türkiye ligleri için ara transfer dönemi 5 Ocaktan itibaren başlıyor. 3 oyuncu ile resmen sözleşme imzalayan Karagümrük için transfer bir çok isim yazılmaya başlandı.

Ara transfer dönemi başlamadan önce imza attırmaya başlayan Karagümrük 3 isimle resmen imzalayıp sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Fabio Borini, Emre Çolak ve Andrea Bertolacci ile anlaştığını duyuran Karagümrük kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Süleyman Hurma birkaç oyuncu ile daha anlaşıldığını duyurmasının ardından fısıltı gazeteleri birçok ismi Fatih Karagümrük ile yazmaya başladı.

Transfermarkt’ın duyurduğu Ezequiel Garay ismini Başkanımız Süleyman Hurma Aspor ile yaptığı canlı bağlantıda ilgilerinin olmadığını bildirmişti. Sözleşmesi Rosenborg ile sona eren Vegar Eggen Hedenstad ismi de anlaşıldı olarak basında yazıldı. Cagliari’den Alberto Cerri ismi hem Beşiktaş hem de Karagümrük ile anılıyor.

Sakatlıklardan ve cezalılardan kadro kurmakta zorluk çeken takımımız ara transfer döneminde bir çok isimle sıklıkla yazılıp çizilecek. Resmi olarak imzalanan isimleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu