Spor

Emre Çolak kadro dışı bırakıldı.

Ara transfer döneminde Fatih Karagümrük’e transfer olan Emre Çolak, sosyal medyada yetiştiği kulüp olan Galatasaray ile alakalı yaptığı paylaşım sonrası Karagümrük taraftarlarının tepkisini çekti.

Sosyal medyada taraftarlar Emre Çolak hakkında kadro dışı ve sözleşme feshi ile alakalı yaptığı paylaşımların ardından Emre Çolak yaptığı paylaşımı önce sildi sonrasında ise özür metni paylaştı. Taraftarlarımızın tepkisi aynı şekilde devam etmesinin ardından Fatih Karagümrük resmi hesaplarından “kulüp içi disiplin sürecinin sonlanmasına kadar geçici olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir” açıklaması yapıldı.

Yapılan açıklamada; “Futbolcumuz Emre Çolak’ın bir röportaj sırasında yaptığı açıklamalar kulübümüzce dikkatle incelenmiş ve her ne kadar anılan futbolcumuzun açıklamalarının kötü niyet içermediği ve kamuoyunda yankı uyandırdığı şekilde futbolcumuzun olası bir görevlendirme halinde gönül verdiğini belirttiği kulüp lehine herhangi bir girişimde bulunmayacağı kanısına varılmış olmakla birlikte, bahsi geçen açıklamaların köklü bir tarihe sahip kulübümüzün değerleri ve ilkeleri ile bağdaşmadığı da izahtan varestedir. Bu sebeple anılan futbolcumuzun konu hakkında savunması talep edilmiş ve kulüp içi disiplin sürecinin sonlanmasına kadar geçici olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir. Değerli kamuoyunun bilgisine sunarız.” paylaşımıyla Emre Çolak’ın geçici kadro dışı bırakıldığı bilgisi verilmiştir.

Emre Çolak’ın tepki çeken paylaşımı;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu