Spor

Fatih Karagümrük’ün isim ve forma ana sponsoru 2 yıllığına VavaCars oldu.

2021-2022 futbol sezonu için Karagümrük Futbol Kulübü’nün Resmi Sigorta Sponsoru olan Türk Nippon Sigorta, aynı zamanda takımın forma kolunda da firma logosu ile bir sezon boyunca yer alacak.

Anlaşmayı değerlendiren ikinci başkan Serkan Hurma, “Süper Lig’de dikkatleri üzerine çeken takımımız, yeni sponsorumuz ile birlikte daha büyük başarılara imza atacak” dedi.

Sponsor firma kurucu ortağı ve üst düzey yöneticisi Lawrence Merritt ise “Vizyon ve değerlerimizle paralel olan Fatih Karagümrük ile başlattığımız bu iş birliğinden büyük heyecan duyuyoruz.” ifadesini kullandı.

VavaCars Türkiye sosyal medya hesabından ise “Yükselen başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nün ana sponsoru olduk! Vizyon ve değerlerimizle paralel olan Karagümrük Spor Kulübü ile başlattığımız işbirliğinden büyük heyecan duyuyoruz.” açıklamasıyla sponsorluğu duyurdu.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu: “Sponsorluğunu gerçekleştirdiğimiz, Olimpiyat seçmesini kazanan ilk yelken sporcusu Ecem Güzel ve Sultanlar Ligi’ne yükselen Sigorta Shop Kadın Voleybol takımından sonra şimdi de takım sporlarının en önemli branşı olan futbolda sponsorluklarımıza devam ediyoruz. Sponsoru olduğumuz takım ve sporcuların başarılı olduğunu görmek bizi çok mutlu ve aynı zamanda motive ediyor. Hem bireysel olarak hem de takım sporları bazında sponsorluklarımıza devam ederek spor ve sporcuya katkı vermeye, Türk Sporu’nun gelişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu