Spor

Karagümrük, Adana Demirspor mücadelesi biletleri satışa çıktı.

Karagümrük’ün Adana Demirspor’u 11 Eylül 2021 Cumartesi günü Saat 17:00’de Atatürk Olimpiyat Stadyumunda konuk edeceği maçın biletleri satışa çıktı. Gaziantep FK. maçında olduğu gibi sadece Batı Alt Tribünü biletleri 54,50 ₺’den satışa çıktı.

Müsabakaya giriş detayları:

– Vavacars Fatih Karagümrük biletleri, Adana Demirspor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç tüm passolig kartlar ile satın alınabilir.

– Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Vavacars Fatih Karagümrük bilet sahipleri Adana Demirspor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç tüm Passolig kartlara biletlerini maçlık olarak transfer edebilirler.

– Ev sahibi Vavacars Fatih Karagümrük  ‘a ait bilet satışları www.passo.com.tr , Passo Uygulama üzerinden E-Bilet olarak yapılacaktır.

UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.

– Bilet satışlarında HES kodu kontorlü yapılacaktır.

  1. Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın HES kodu olması zorunludur           
  2. Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.
  3. Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.
  4. Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.
  5. E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu