Spor

Karagümrük isim ve forma sponsorluğu için VavaCars ile resmi sözleşme imzaladı.

Daha önce kulubümüz ve Vavacars tarafından duyurulan sponsorluk anlaşması resmiyete döküldü. Fatih Karagümrük, 2021-2022 ve 2022-2023 sezonları için VavaCars ile ana sponsorluk anlaşması imzaladı. İmzalardan sonra isim ve forma sponsorumuz resmen VavaCars oldu.

İstanbul’da Polet Otel’de düzenlenen imza törenine Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Asbaşkanımız Serkan Hurma, Teknik Direktör Francesco Farioli ve futbolcularımız ile VavaCars Kurucu Ortağı ve Üst Yöneticisi Lawrence Merritt katıldı.

Başkanımız Süleyman Hurma, “Önümüzdeki sezon hedefimiz Avrupa kupalarında yer almak. Hem ülkemizi hem de göğsümüzde taşıdığımız markaları en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu harika birliktelikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sayın Lawrence’e de bu birlikteliği onayladığı için şükranlarımı sunuyorum. Bu Karagümrük için harika bir destek. “Dünyada kulüplerin ekonomik olarak sıkıntı çektiği süreçte bu destek bizim içim çok önemli. Spora destek veren tüm firmaları taraftarların desteklemesini istiyorum. Sadece VavaCars için değil. Diğer takımlara destek veren firmalara da taraftarımızın destek vermesini istiyorum. Aynı şekilde diğer takım taraftarlarından VavaCars’a destek istiyorum.” açıklamasında bulundu.

VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt ise “Ezber bozan, genç ve dinamik bir marka olarak sporu her zaman destekliyoruz. Vizyon ve değerlerimizle paralel olan Fatih Karagümrük ile başlattığımız bu iş birliğinden büyük heyecan duyuyoruz. Fatih Karagümrük Kulübü de tıpkı VavaCars gibi kendini sürekli yenileyen ve başarıya doymayan bir takım. Birlikte büyük zaferlere yürüyeceğimize yürekten inanıyorum.” şeklinde görüş belirtti.

Fatih Karagümrük ile yaptıkları anlaşmadan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Lawrence Merritt “Bu masada yol arkadaşlarımızla beraber oturmak çok büyük keyif. Dün Londra’da olan oğlum ile konuştum, büyük futbol aşığı. Kendisine bugün Fatih Karagümrük ile anlaşma yapacağımızı söyledim. Çok heyecanlandı ve buraya gelmek istedi.” ifadelerini kullandı.

Teknik direktörümüz Farioli’yi internette araştırdığını belirten Merritt, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sadece futbol değil felsefe eğitimi aldığını öğrendim. Avrupa’daki en genç teknik direktör. Şimdi canlı gördüm, film starı gibi.” sözleriyle futbola olan ilgisini de dile getirmiş oldu.

Teknik Direktörümüz Farioli ise “Bu takımın antrenörü olarak bu anlaşmanın bir parçası olduğum için çok mutluyum. Ben normalde takımın sahadaki durumundan sorumluyum. Takım olarak bizim misyonumuz kulübü sahada temsil etmek. O yüzden bu önemli anlaşmanın parçası olmak beni çok mutlu etti.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu sene Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz!

Anlaşmanın ardından TRT Spor’a konuşan Süleyman Hurma; “Bütün takımlar gibi bizde çok iddialıyız. İyi transferler yaptığımızı, iyi oyuncular aldığımızı düşünüyoruz. Kadromuzu çok ciddi ölçüde önemli bir şekilde koruduk. Geçen sezon Avrupa Kupalarına gitmeyi çok arzu ettik ama bir sürü sebepten dolayı olmadı. İnşallah o hedefimizle bu sene buluşuruz. İyi bir teknik kadromuz var, iyi bir hoca gurubumuz var, herkes burayı sahiplenerek çalışıyor. Karagümrük’te hiç kimse işçi gibi çalışmıyor. Herkes buranın sahibi gibi, ortağı gibi çalışıyor. Dolayısıyla bu da hem bizim enerjimize, sinerjimize yansıyor, hem de başarıya yansıyor.” açıklamalarında bulundu.

Ryan Donk ta gündemimizde olan oyunculardan biri!

Asbaşkanımız Serkan Hurma ise; “Karagümrük’e geldiğimizde 3 senelik bir projemiz vardı, Süper Lig’e çıkıp Avrupa Kupalarına katılmak. Geçen sene çok yaklaştık bu projeye. İlk senemiz için iyi sayılabilecek bir derece aldık ama Avrupa Kupalarına katılamadık. Bu sene yine amacımız Avrupa Kupalarına katılmak için mücadele etmek. Bu doğrultu da iyi transferler yaptık. Takımımızdan çok fazla oyuncu kaybetmedik ve çok iyi katkı sağlayabilecek oyuncular getirdik. Hedefimiz yine Avrupa Kupalarına katılmak olacak. Transferleri ekip olarak yapıyoruz, Başkanımız, ben ve Sportif direktörümüz Murat Akın ile birlikte bir çalışmanın sonucu olarak gerçekleşiyor. Bir iki oyuncu daha alacağız, Ryan Donk ta gündemimizde olan oyunculardan biri. Bir stoper daha almak istiyoruz. Bundan başka birkaç genç oyuncu ile ilgileniyoruz. Transfer dönemi de devam ediyor. Oluşacak durumlara göre bizde hareket edeceğiz.” bilgisini verdi.

Kaynak: TRT Spor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu