Köşe Yazıları

Karagümrük Stadını İstiyor!

KaragümrükStadınıİstiyor

Başkanımız Süleyman Hurma’nın 21 Ocakta yapmış olduğu röportajda stat ve tesis müjdesini vermesinin ardından geçen zamanda henüz net bir bilgi verilmemesinden dolayı tüm Karagümrük Taraftarları sosyal medyada #KaragümrükStadınıİstiyor etiketiyle paylaşımda bulunmaya devam ediyor.

Karagümrük Stadını İstiyor

Başkanımız Süleyman Hurma açıklamalarda bulundu!

Yapılan röporajda Fatih Karagümrük’ün kendine ait yeni stadına kavuşması için olumlu gelişmeler olduğunu aktaran Hurma, “Sayın Bakanımız bu konuda çok ciddi şekilde çalışıyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın da haberinin olduğunu biliyorum. Kendisi de Allah razı olsun ‘Yapın’ diye bir onay vermiş. İmkanlar müsait olursa, çünkü orası tarihi bir stat biliyorsunuz, şu anki yerinde. Bizans sarnıcı var, sağı solu da çok koruma alanında bir yer. Eğer bir mani olmazsa stadı orada yapacağız. Yok orada bir mani olacak ise Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Bakanımızın verdiği bir talimat var ve bugünlerde bir yer araştırıyoruz. İstanbul’da başka bir yerde Karagümrük Stadı’nı yapacağız Allah nasip ederse.” açıklamasında bulunmuş tüm Karagümrük sevdalılarında heyecan uyandırmıştı.

Taraftar Sabırsızlanıyor

Geçen süre zarfında başka bir bilgi ve girişim bulunmaması nedeniyle sosyal medyada Karagümrük Taraftarları “Karagümrük Stadını İstiyor” başlığı altında seslerini duyurma gayret etmektedirler.

Bizler de Karagümrük Haber olarak bu çağrıya change.org platformunda imza kampanyası oluşturup https://karagumrukstadiniistiyor.com/ sitesini de ekleyerek tüm taraftarlarımızla beraber sesimizi duyurmaya çalışmaktayız.

İmza kampanyamıza destek olun!

Oluşturduğumuz imza kampanyasına linke tıklayarak destek verebilir sosyal medya hesaplarınızdan #KaragümrükStadınıİstiyor etiketi ile paylaşarak destekte bulunabilirseniz.

İlginize ve yardımlarınıza teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu