Spor

Süleyman Hurma: “Beşiktaş maçında kendimiz için oynayacağız”

Başkanımız Süleyman Hurma, Süper Lig’in 41. haftasında Beşiktaş ile oynayacağımız maç öncesinde Beyaz TV’ye bağlanarak açıklamalarda bulundu. 

Bütün gözler bize döndü ancak biz kendimiz için oynayacağız.

Beşiktaş, Galatasaray’a yenilince bütün gözler bize döndü. Biz Fatih Karagümrük için katıldık bu lige. Fatih Karagümrük kendisi için çıkıp oynayacaktır. Biz; Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor için çıkmadık lige. 

Tekme atmayacağız, yerde yatmayacağız, 3 puan için elimizden geleni yapacağız.

“Meydan okuma içerisinde değiliz. Diğerleri gibi Beşiktaş iyi bir kulüp, iyi bir camia. Biz kendimiz için oynayacağız. Yerde yatmayacağız. Tekme atmayacağız. 3 puan için elimizden geleni yapacağız

Oyunu çirkinleştirmeyeceğiz!

Beşiktaş maçında sahaya iyi bir takımla çıkacağız. Fatih Karagümrük için çıkacağız. Bir başkası için çıkmayacağız. Oyunu çirkinleştirmeyeceğiz, yavaşlatmayacağız, kalecimiz aut atışını 15 dakikada kullanmayacak.

Kötü niyetliler hep konuşur!

İyiyi ve güzeli ortaya çıkaralım. Biz Beşiktaş maçını kazansak bile kötü niyetliler bu sefer ‘Fenerbahçe’den teşvik aldılar’ diyecekler. Biz çıkıp oyunumuzu oynayacağız. Sergen’i de kardeşim gibi severim. Başarılı olmasını isterim ama bu futbol. Sahada rakibiz. Biz kendimiz için, Fatih Karagümrük için çıkıp oyunumuzu oynayacağız ve elimizden geleni yapacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu