Gündem

Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimlerinin İkincisi Başlıyor

Fatih Belediyesi sokak hayvanlarının bakımı ve korunması için hayvan severlere “Yerel Hayvan Koruma” görevlisi olabilmeleri için eğitimlerinin ikincisini 9-10 Mart tarihlerinde yapacak. Katılımcılara Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü onaylı kimlik kartı ile Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan imzalı katılım belgesi verilecek. Fatih Belediyesinin internet sitesinden yapılan duyuru şu şekilde;

Fatih’te yaşayan sokak hayvanlarının hayatlarına dokunmak isteyen hayvan severlere yönelik düzenlediğimiz Yerel Hayvan Koruma Görevlisi eğitimlerimizin ikincisi 9-10 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Sahipsiz hayvanların bakımı ve korunması ile ilgili olarak çalışmalar yapmak, gerçekleştirilen çalışmaları takip etmek ve organizasyonların içinde yer almak istiyorsanız İl Hayvan Koruma Kurulu’nun kararı doğrultusunda Fatih Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi” eğitimlerine katılabilirsiniz. 9-10 Mart 2021 tarihlerinde 4 saat sürecek olan ve çevrimiçi gerçekleşecek eğitim programının sonunda katılımcılara Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü onaylı kimlik kartı ile Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan imzalı katılım belgesi verilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu